Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Audytor Wewnętrzny
new
Inne
Kronospan

Kronospan
Szczecinek
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
prawo jazdy
Angielski
wykształcenie wyższe
Opis stanowiska

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i przeprowadzanie przekrojowych audytów wewnętrznych (kompleksowy przegląd stanu i działalności spółek grupy, również poza granicami kraju),
  • Dokonywanie audytów tematycznych – planowanych i ad-hoc,
  • Przeprowadzanie czynności sprawdzających wykonanie rekomendacji audytu,
  • Sporządzanie pisemnych raportów i sprawozdań,
  • Nadzór nad tworzeniem i wdrażaniem wewnętrznych regulacji zgodnych z przepisami prawa oraz procedurami wewnętrznymi,
  • Wykonywanie analiz na potrzeby audytu.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku audytora lub w obszarze zakupów,
  • Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym lub wiedza z obszaru zakupów technicznych/zakupów surowców drzewnych,
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych ok. 40% w skali roku,
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego- bez pośredników
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych
  • Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
  • Wsparcie w okresie wdrożenia
  • Program poleceń pracowniczych
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie grupowe