Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Zmianowy
Inżynieria
Kronospan

Kronospan
Strzelce Opolskie
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dyspozycyjność
standardy bezpieczeństwa
Dobra organizacja czasu
Mile widziane
zarządzanie zespołem
Opis stanowiska

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca kontrola wydajności produkcji;
  • Planowanie, organizowanie i rozliczanie pracy podległych pracowników;
  • Nadzór nad jakością i efektywnością pracy podległych pracowników;
  • Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji oraz nad jakością produkowanych wyrobów;
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów operacyjnych na bieżąco;
  • Uczestnictwo w analizie procesów operacyjnych i proponowanie usprawnień;
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby spółki.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w zakładzie w Strzelcach Opolskich;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie jednozmianowym;
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechaniczne, elektryczne);
  • Znajomość procedur i standardów bezpieczeństwa;
  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy oraz pracy zespołu;
  • Zaangażowanie i chęć do nawiązania długofalowej współpracy;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i skutecznego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Doświadczenie zawodowe w pracy w zarządzaniu zespołem.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • System nagród miesięcznych;
  • Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Program poleceń pracowniczych.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program rekomendacji pracowników

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.