Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Księgowy / Księgowa
Finanse
Kronospan

Kronospan
Szczecinek
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
zaangażowanie
Ustawa o rachunkowości
przepisy podatkowe
Microsoft Office
Opis stanowiska

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad płynnością finansową spółki;
  • Kontrola należności, kosztów inwestycji i kursów walut;
  • Przygotowanie oraz aktualizacja centrów kosztów;
  • Przygotowanie deklaracji CIT oraz nadzór nad deklaracją VAT;
  • Kontrola terminowości wypłat;
  • Sporządzanie sprawozdań rocznych oraz raportów finansowych na potrzeby Grupy;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z urzędami;
  • Współpraca z top managementem - doradztwo w zakresie finansowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości – byłoby dodatkowym atutem;
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;
  • Umiejętność współpracy z instytucjami finansowymi;
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Zaangażowanie i chęć do dalszego rozwoju.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego- bez pośredników
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych
  • Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
  • Wsparcie w okresie wdrożenia
  • Program poleceń pracowniczych
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie grupowe