Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Mistrz Utrzymania Ruchu
new
Inżynieria
Kronospan

Kronospan
Pustków-Osiedle
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie techniczne
zaangażowanie
mechanika
hydraulika
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i organizacja pracy podległego zespołu,
  • Rozliczanie KPI zespołu dotyczących utrzymania ruchu
  • Realizacja prac UR zgodnie z przygotowanymi harmonogramami
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji,
  • Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń
  • Wsparcie przełożonych w nadzorze nad udostępnionymi zasobami technicznymi
  • Diagnostyka oraz analiza przyczyn występowania usterek i wdrażania działań zapobiegawczych
  • Czynny udział w instalowaniu i uruchamianiu nowego sprzętu, maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie okresowych kontroli instalacji
  • Aktywny udział w procesie usuwania usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną i planem przeglądów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Mistrz Utrzymania Ruchu
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie urządzeń przemysłowych, rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych
  • Dodatek za frekwencję
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Program poleceń pracowniczych
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę