Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Kadr i Płac (system TETA)
new
HR
KTI POLAND SA

Płock
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
kadry
Płace
payroll
Płatnik
TETA
Prawo pracy
podatki
Angielski
Opis stanowiska

KTI POLAND S.A. jest międzynarodową firmą EPC o ugruntowanej pozycji na rynku oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy instalacji w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym i chemicznym.

Do naszego zespołu HRw Płocku  poszukujemy Specjalisty ds. Kadr i Płac

OPIS STANOWISKA

  • Bieżąca obsługa kadrowa pracowników - przygotowanie oraz  prowadzenie dokumentacji pracowniczej (akta osobowe) związanej z zatrudnieniem, trwaniem oraz zakończeniem stosunku pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, zleceniobiorców, prowadzenie rozliczeń z US i ZUS
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników: nadgodzin oraz absencji
  • Przygotowywanie deklaracji rocznych (PIT, ZUS) i innych zgodnie z przepisami prawa
  • Współpraca z Działem BHP i Jakości w zakresie szkoleń i badań BHP
  • Prowadzenie zgłoszeń do ZUS, PPK
  • Współpraca z działem Księgowości

WYMAGANIA

  • Umiejętność samodzielnej obsługi kadrowo-płacowej pracowników
  • Umiejętność obsługi programów Płatnik, TETA
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, podatków i ZUS
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka etyka pracy i pozytywne nastawienie
  • Zaangażowanie

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach zewnętrznych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna LUX MED, fundusz socjalny, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport