Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Zakupów
Logistyka
KTI POLAND SA

Płock
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Zakupy
Angielski
Ms office
Mile widziane
prawo
JD Edwards EnterpriseOne
ERP
Opis stanowiska

KTI POLAND S.A. jest międzynarodową firmą EPC o ugruntowanej pozycji na rynku oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy instalacji w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Do swojego biura operacyjnego w Płocku poszukujemy Specjalisty ds. Zakupów z dobrą znajomością języka angielskiego.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów w szczególności należeć będzie:

  • Przygotowywanie strategii zakupowych
  • Wybór i zatwierdzanie nowych dostawców
  • Organizacja przetargów
  • Analiza finansowa otrzymywanych ofert
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Tworzenie i negocjowanie umów/kontraktów
  • Organizacja dostaw
  • Kontrola faktur i sporządzanie raportów
  • Ocena dostawców od strony wykonawstwa
  • Współpraca z Działem Ofertowania oraz innymi działami przy sporządzaniu ofert
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
  • Poszukiwanie potencjalnych dostawców spełniających wymagania firmy

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziany język techniczny i handlowy)
  • Wykształcenie z zakresu prawa – będzie dodatkwoym atutem
  • Rozwinięta umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (Excel)
  • Mile widziana znajomość systemu JD Edwards EnterpriseOne lub innego systemu klasy ERP

Cechy osobowościowe:

  • Rzetelność, uczciwość, skrupulatność, samodzielność
  • Wysoka etyka pracy i pozytywne nastawienie

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna LUX MED, fundusz socjalny, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport