Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy Specjalista Ds. Finansowo – Księgowych
new
Finanse
KUHN Biuro Rachunkowe

6 100 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
excel
księgowość
Opis stanowiska

Jesteśmy rodzinną firmą, która od wielu lat działa na lokalnym rynku. Prowadzimy doradztwo podatkowe w Wodzisławiu i zajmujemy się zagadnieniami związanymi z księgowością małych i średnich spółek. Nasi pracownicy to zespół fachowców o wysokich kwalifikacjach, które nieustannie podnoszą uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się prawem podatkowym. Klienci mogą liczyć na opiekuna, który na każdym etapie współpracy odpowie na wszystkie pytania i prośby. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, w tym na wygodne załatwianie spraw drogą mailową bez wychodzenia z domu.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Starszy Specjalista Ds. Finansowo – Księgowych

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i innych raportów
  • Przygotowania zamknięcia miesiąca spółki
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych w zakresie podatków CIT, VAT
  • Zapewnienie kompletności i poprawności księgowań – faktury dotyczące zakupu krajowego i zagranicznego (import towarów, import usług, WNT), sprzedaży krajowej i zagranicznej, w tym wystawianie faktur sprzedaży oraz księgowanie wyciągów bankowych
  • Współpraca z Klientem w zakresie rozliczeń, uzgodnień sald księgowych i rozrachunkowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w księgowości na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i terminowa realizacja powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność i sumienność
  • Podstawowa znajomość programu Excel

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w przyjemnej atmosferze i dynamicznym zespole
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Benefity (Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • imprezy integracyjne
  • praca hybrydowa: minimum 3 dni w biurze (8-16 lub zmiennie co tydzień 7-15) i 2 dni zdalnie, min. 3 dni w biurze

6 100 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP