Oferty
Spec. ds. E-commerce (z j.niemieckim)
Marketing

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca stacjonarna

Wymagane umiejętności

e-commerce

język niemiecki

komunikatywność

Opis stanowiska

Labo Print S.A. jest wiodącą marką w branży reklamowej, dobrze znaną w Polsce i cenioną w całej Europie. Oferujemy wydruki na popularnych nośnikach, takich jak folie, banery i siatki, a ponadto akcesoria reklamowe i flagowe, materiały POS, opakowania fasonowe, kartony klapowe, standy i displaye, etykiety, papierowe kubki oraz litery przestrzenne i systemy reklamowe z podświetleniem LED.

Szeroki wachlarz oferowanych usług i produktów oraz odpowiedzialne podejście do zarządzania produkcją, pozwalają na zapewnienie stabilności zatrudnienia zespołu najlepszych specjalistów. Zaś wielomilionowe inwestycje w park maszynowy oraz wysokie stany magazynowe, umożliwiają nam realizację zleceń, których nie może się podjąć konkurencja.

📍Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w kanale e-commerce
  • Kontakt z klientami mailowy, telefoniczny, chat
  • Budowanie partnerskich relacji z klientami
  • Dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi
  • Koordynacja i realizacja zleceń
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Świetna znajomość j. niemieckiego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów
  • Pozytywna energia i optymistyczne podejścia do pracy
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Parking dla pracowników
  • Doskonała atmosfera
  • Nowoczesne narzędzia
  • Rozpoznawalna marka
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Wsparcie na każdym etapie
  • Multisport dla Twojej formy
  • Prywatna opieka medyczna Lux-Med