Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista do spraw marketingu
new
Marketing
Laser DeLux

Laser DeLux
Łódź
2 500 - 7 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
2 500 - 7 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Freelance
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
elastyczność
kreatywność
pomysłowość
odpowiedzialność
socialmedia
marketing
skuteczna komunikacja
Opis stanowiska

Z uwagi na rozwój działu marketingu w naszej firmie aktualnie poszukujemy nowych talentów, które dołączą do naszego teamu! :)

Szukamy osób zarówno do działań marketingowych jak i prowadzenia naszych social mediów.

W aplikacji prosimy przesłać ofertę, koncepcję formy naszej współpracy oraz informację o pomysłach jakie mogłabyś/mógłbyś wnieść do naszej firmy. Prosimy koniecznie załączyć koncepcję wizualną dla naszej marki - np moodboard'u - im kreatywniej tym lepiej! :)

Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno zdalną jak i stacjonarną - prosimy o opisanie swoich preferencji w aplikacji.

Zależy nam na zatrudnieniu osoby samodzielnej i kreatywnej, która zna się na trendach marketingowych i potrafi wdrażać swoje pomysły w życie. :)

Poniżej trochę bardziej oficjalna część ogłoszenia, jednak jesteśmy otwarci na wszelkie koncepcje i pomysły, także czekamy na Wasze zgłoszenia! :)

Jakie zadania czekają Cię na tym stanowisku?

  • Zarządzanie oficjalnym profilem marki na Facebooku, Instagramie, YouTubie i TikToku.
  • Tworzenie interesujących treści sprzedażowych, np. treści do materiałów reklamowych, artykułów sponsorowanych.
  • Współpraca z Influencerami.
  • Pomoc w marketingu wewnętrznym sieci i innych wyznaczonych projektach.

Co jest dla nas ważne:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie działań marketingowych - WARUNEK KONIECZNY.
  • Kreatywność, pomysłowość - szukamy osoby, która nie boi się wprowadzać swoich pomysłów w życie!
  • Duża samodzielność, dobra organizacja, inicjatywa w podejmowaniu działań oraz efektywność
  • Znajomość MS Office

W zamian za to proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
  • Pracę stacjonarną w centrum Łodzi - na ul. Piotrkowskiej możliwa również praca zdalna w zależności od zatrudnienia
  • Dużą samodzielność działania.
  • Pakiety medyczne z dostępem do prywatnej opieki i ochrony zdrowia (możliwość objęcia rodziny, tj. współmałżonków, partnerów, dzieci) oraz pakiet sportowy - MULTISPORT.
  • Bardzo dobrą i przyjazną atmosferę pracy - jesteśmy młodym, zgranym zespołem!
  • Benefity w postaci zabiegów z naszej oferty :)

2 500 - 7 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UZ