Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Opiekun klienta z językiem niemieckim
new
Sprzedaż
LAVA GROUP S.C

6 800 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

LAVA GROUP S.C. bezpośredni producent i dystrybutor upominków biznesowych. Posiadamy unikalny model na rynku reklamowym, który pozwala naszym klientom na bezpośredni kontakt z producentem dzięki czemu eliminujemy łańcuch pośredników. Dzięki temu nasi klienci mają korzyści cenowe oraz skuteczną komunikację, która ma bezpośrednio wpływ na zamówienia i produkty. Współpracujemy z ponad 2000 firm w Polsce m.in. Z sukcesem rozwijamy również sprzedaż eksportową – eksportujemy produkty do 37 krajów na świecie. W chwili obecnej posiadamy dwie autorski marki : Colorissimo i Priomo.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
niemiecki
pakiet office
odpowiedzialność
Friendly offer
Opis stanowiska

📍 Warszawa

Zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych
  • współpraca z partnerami zagranicznymi
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
  • chęci do rozwoju swojej kariery w sprzedaży na rynkach międzynarodowych
  • sprawnej obsługi komputera
  • zaangażowania w wykonywanych zadaniach

Oferujemy

  • gwarancję pracy w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika
  • intensywne szkolenia
  • wsparcie młodego zespołu
  • szansę na rozwój kariery w sprzedaży
6 800 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP