Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Affiliate Manager | Affiliate Marketing
new
Marketing
Lead Investments Sp. z o.o.

Poznań
7 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
7 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
marketing cyfrowy
account manager
negocjacje
Angielski
Mile widziane
marketing afiliacyjny
Płatne reklamy
seo
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Poznań - Jeżyce, praca hybrydowa

Kim jesteśmy?

MyLead - globalna sieć afiliacyjna, nowoczesna firma z branży internetowej. Od 2014 roku zajmujemy się wsparciem w zdobywaniu nowych klientów dla firm, w tym dla największych marek w Polsce i na świecie. Pomaga nam w tym ponad milion zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Brzmi interesująco? 🙂 Dołącz do MyLead!

Poszukujemy do naszego teamu Affiliate Managera!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Budowaniem długofalowych relacji z obecnymi partnerami i nawiązywaniem relacji z nowymi: sieciami afiliacyjnymi i wydawcami bezpośrednimi
  • Negocjowaniem stawek i modeli rozliczenia, prowadzeniem testów, optymalizacją modeli współpracy
  • Monitoringiem działań prowadzonych przez konkurencję, rozwojem wiedzy na temat rynku afiliacyjnego w PL i za granicą
  • Samodzielnym podejmowaniem decyzji i wdrażanie ich w życie
  • Inicjowaniem wewnętrznych projektów mających na celu m.in. optymalizację czasu pracy, zwiększenie efektywności wykorzystania zasobów, poprawę rezultatów prowadzonych działań

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub B2B na pełny etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności 7000-9000 PLN netto Pracę w biurze minium 3 dni w tygodniu (Poznań - Jeżyce) oraz pracę zdalną.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w ścieżce dopasowanej do Twoich kompetencji
  • Możliwość uczestnictwa w wydarzeniach branżowych (konferencje, networkingi, webinary, targi)
  • Pracę w środowisku startupowym (nowe technologie, innowacyjne produkty i usługi)
  • Dostęp do platformy WorkSmile, dzięki której możesz korzystać z karty Multisport czy LuxMed oraz lekcje języka angielskiego

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Min. 3-letniego doświadczenia w marketingu cyfrowym (doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomości zasad funkcjonowania sieci afiliacyjnych i kluczowych wydawców, modeli rozliczeń i stawek funkcjonujących na rynku
  • Szerokiej bazy kontaktów, komunikatywności przy współpracy z partnerami zewnętrznymi oraz wewnątrz firmy
  • Umiejętności w zakresie negocjacji, oceny potencjalnej jakości i efektów współpracy
  • Nastawienia na realizację celu
  • Kompetencji w zakresie analityki internetowej (znajomość Google Analytics, MS Excel, paneli sieci afiliacyjnych) - umiejętności interpretacji danych, formułowania wniosków i implementacji ich w prowadzonych aktywnościach
  • Dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Czasu niezbędnego do wykonywania swoich obowiązków (nie szukamy osoby “na chwilę”)

Będziesz idealnym kandydatem jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w SEO
  • Integracja postback nie jest dla ciebie nowym określeniem
  • Posiadasz doświadczenie w realizowaniu kampanii z wykorzystaniem płatnych reklam
  • Znasz aktualne trendy w marketingu afiliacyjnym
  • Masz doświadczenie w wydarzeniach związanych z branżą afiliacyjną

Jeśli...

  • Nie chcesz być małym, nic nie znaczącym trybikiem w wielkiej, korporacyjnej maszynie,
  • Lubisz ten moment, kiedy Twoja praca jest doceniana,
  • Chcesz świętować wspólnie osiągnięte sukcesy,
  • Liczysz na rozwój i ważne jest dla Ciebie zdobywanie nowych umiejętności.

..to gwarantujemy Ci, że ta praca w MyLead jest dla Ciebie!

Podczas składania swojej aplikacji, prosimy zawrzeć w niej zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

7 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UZ