Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Performance Marketing Manager
new
Marketing
Leanpassion Sp. z o.o.

Warszawa
12 000 - 20 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Google Ads
Facebook Ads
seo
LinkedIn Ads
Opis stanowiska

Nasza Misja

Istniejemy po to, by firmy były WIELKIE, a ludzie SZCZĘŚLIWI.

Grupa LP w skład której wchodzą spółki: Leanpassion, Youniversity, Sherlock Waste, od ponad 18 lat działa na wszystkich płaszczyznach rozwoju i transformacji firm, rozwijając je w czterech perspektywach strategicznych: wzrost biznesu, zwinność, satysfakcja i zaangażowanie pracowników oraz wzrost produktywności.

Jeśli nie chcesz być trybikiem w maszynie, ale mieć realny wpływ na swoją pracę – TO TUTAJ 🙂 Dołącz do nas jako Performance Marketing Manager

Twoja Misja

  • Będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie i wdrażanie koncepcji digital lead generation dla segmentu klientów B2B dla naszej spółki consultingowej( Leanpassion) oraz dwóch startupów technologicznych (Youniversity oraz Sherlock Waste);
  • Przeanalizujesz obecne i stworzysz nowe lejki marketingowe, nieustannie weryfikując ich efektywność i optymalizując je;
  • Zajmiesz się realizacją skutecznych strategii kampanii PPC (Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ada) w celu pozyskania leadów;
  • Na bieżąco będziesz optymalizować kampanie i inicjować propozycję rozwiązań prowadzących do zwiększenia efektywności;
  • Zajmiesz się poszukiwaniem nowych źródeł pozyskiwania użytkowników w kanałach płatnych;
  • Będziesz w pełni odpowiedzialny/a za budżet i proces marketingowy (analiza, monitoring, raportowanie);
  • Będziesz mieć wpływ na współtworzenie i realizację strategii marketingowej naszych marek w całym zakresie 4P (Product, Price, Place, Promotion).

Twoje kompetencje, umiejętności i doświadczenie

  • Chcesz znaleźć ujście dla swojej kreatywności i tworzyć oryginalne, nieszablonowe kampanie, które będą nową jakością marketingu B2B w Polsce;
  • Masz min. 4 lata doświadczenia w samodzielnym tworzeniu i optymalizacji płatnych kampanii reklamowych(m.in. Google Ads, Facebook Ads) a także doświadczenie w domu mediowym/agencji;
  • Skupiasz się na działaniach efektywnościowych i CPL/CPA oraz CAC jest dla Ciebie wskaźnikiem nadrzędnym;
  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu efektywnych działań płatnych oraz świadomość dotyczącą działań organicznych, na co najmniej dwóch platformach społecznościowych spośród: Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram;
  • Znasz narzędzia: Meta Business Suite + Business Manager, Google Ads, Google Trends, Keyword Planner, Google Analytics, Google Tag Manager;
  • Istota marketing automation oraz SEO nie jest Ci obca;
  • Biegle posługujesz się językiem polskim i dobrze znasz język angielski (poziom B2);
  • Masz wysokie poczucie odpowiedzialności – za siebie, swoją pracę, ale także otoczenie biznesowe;
  • Jesteś graczem zespołowym, potrafisz efektywnie pracować wewnątrz organizacji nad wspólnym celem.

Twoje środowisko pracy:

  • Stabilna, szybko rozwijająca się firma z 18 letnim doświadczeniem, ugruntowaną pozycji na rynku, z wyraźną kulturą organizacyjną;
  • Realny wpływ i możliwość realizacji swoich pomysłów - będziesz naszym guru od performance dla segmentu klientów B2B w grupie LP;
  • Fajni, pomysłowi ludzie, pasjonaci którzy nigdy nie pozwolą Ci się nudzić i dla których chętnie przyjdziesz do pracy;
  • Ciekawe projekty – wspólnie z całym zespołem Leanpassion będziesz realizować naszą misję i sprawiać, że Firmy będą WIELKIE, a ludzie SZCZĘŚLIWI;
  • Praca w modelu hybrydowym – w naszym biurze w Warszawie przy ul. Komitet Obrony Robotników 48 oraz zdalnie (1 dzień w tygodniu);
  • Współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą i wynagrodzenie zależne od Twoich kompetencji (12.000-12.000 netto na fv).

Jeśli chcesz uśmiechać się na myśl o poniedziałku i przyczynić się do tego, by coraz więcej ludzi miało podobnie - aplikuj ✌

12 000 - 20 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B