Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dyrektor ds. produkcji
new
Inne
Leasing Team Professional

Sowlany
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
znajomość rynku
prawo jazdy kat. B
dobra organizacja pracy
samodzielność
uprawnienia budowlane
Microsoft Office
Opis stanowiska

Aktualnie dla polskiego producenta betonu towarowego, prefabrykatów, kostki brukowej oraz szeroko pojętej galanterii betonowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora ds. produkcji prefabrykatów betonowych

Miejsce pracy: Sowlany

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie produkcją (planowanie, organizowanie i kontrolowanie);
  • Kierowanie i nadzór kadry kierowniczej;
  • Koordynacja i uzgadnianie produkcji z działem projektowym i handlowym;
  • Raportowanie i analiza miesięczna wielkości i wydajności produkcji.

Oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w obszarze produkcji prefabrykatów budowlanych);
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w zakresie ogólnobudowlanym bez ograniczeń;
  • prawo jazdy kat. B;
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Samochód służbowy;
  • Pakiet relokacyjny (zapewnione mieszkanie) dla osób spoza woj. podlaskiego;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Realny i bezpośredni wpływa na rozwój firmy.