Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Product genius w salonie Porsche
new
Support
LELLEK

LELLEK
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Motoryzacja
budowanie relacji
obsługa klienta
Angielski
prawo jazdy
Opis stanowiska

🤓Product genius w salonie Porsche

📍Sopot

ZADANIA:

  • wsparcie procesu obsługi klienta w salonie marki Premium,
  • organizacja ekspozycji samochodów w salonie,
  • koordynowanie ścieżki przygotowania samochodu do wydania, po to, aby w idealnym stanie i odpowiednim czasie był gotowy dla Klienta,
  • dbanie o samochody demonstracyjne (czystość, stan paliwa itp.),
  • wsparcie w prowadzeniu dokumentacji sprzedażowej,
  • bycie na bieżąco z produktami, technologiami i trendami,
  • działanie jako Ambasador marki Premium,
  • dążenie do pełnienia roli eksperta w zakresie aplikacji Porsche Car Connect
  • docelowo wsparcie w realizacji procesu wydania samochodu Klientowi (prezentacja wybranego modelu, instalacja właściwych aplikacji),
  • inne zadania zlecane przez przełożonego.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy z Klientem,
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność,
  • smykałka do nowych technologii,
  • wybitne zdolności komunikacyjne, łatwość w budowaniu relacji,
  • wielozadaniowość,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Rabaty na studia
  • Zniżki na paliwo
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Szkolenia eksperckie
  • Odprawa emerytalna
  • Karta sportowa
  • Zajęcia z języków obcych
  • Wyjazdy integracyjne
  • Urodzinowy dzień wolny
  • Preferencyjne ceny samochodów i usług serwisowych
  • Imprezy firmowe
  • Program poleceń
  • Rodzinne pikniki i atrakcje dla najmłodszych
  • Program wellbeingowe (zdrowie, profilaktyka, zdrowie psychiczne)
  • Dofinansowanie do posiłków