Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. gwarancji / doradca serwisowy
Inżynieria
LELLEK

LELLEK
Tarnowskie Góry
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Motoryzacja
prawo jazdy
Doradztwo serwisowe
Microsoft Office
Opis stanowiska

🤓Specjalista ds. gwarancji / doradca serwisowy

📍Tarnowskie Góry

ZADANIA:

  • Doradztwo serwisowe w zakresie obsługi samochodów naszych Klientów,
  • Realizacja procesu rozliczania wniosków gwarancyjnych zgodnie z wytycznymi producenta,
  • Realizacja procesu rozliczania akcji fabrycznych,
  • Opiniowanie sposobu przeprowadzenia naprawy pod kątem wytycznych producenta,
  • Nadzór nad prawidłowym wypełnieniem dokumentacji rozliczeniowej z Klientem,
  • Nadzór nad standardami marki w zakresie realizacji napraw gwarancyjnych,
  • Rozmowy z Klientami w celu rozpoznania ich problemów z pojazdem,
  • Dbanie o jakość obsługi naszych Klientów i zapewnienie im rzetelnej informacji,
  • Regularne raportowanie działań.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu budowy i technologii napraw pojazdu – warunek konieczny,
  • Sumienność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji rozliczeniowej,
  • Wysoka kultura osobista, silna motywacja i determinacja w osiąganiu założonych celów,
  • Dążenie do bycia fachowcem w swojej dziedzinie,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Systematyczność i samodzielność w działaniu,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Rabaty na studia
  • Zniżki na paliwo
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Szkolenia eksperckie
  • Odprawa emerytalna
  • Karta sportowa
  • Zajęcia z języków obcych
  • Wyjazdy integracyjne
  • Urodzinowy dzień wolny
  • Preferencyjne ceny samochodów i usług serwisowych
  • Imprezy firmowe
  • Program poleceń
  • Rodzinne pikniki i atrakcje dla najmłodszych
  • Program wellbeingowe (zdrowie, profilaktyka, zdrowie psychiczne)
  • Dofinansowanie do posiłków