Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Sales Representative (b. oświetleniowa)
new
Sales
Lena Lighting S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
znajomość branży
znajomość rynku lokalnego
realizacja celów
orientacja na wynik
komunikatywność
kultura osobista
dobra organizacja pracy
Microsoft Office
Mile widziane
wykształcenie techniczne
Opis stanowiska

Nasze technologie oświetleniowe to rezultat 35 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji. Naszą markę tworzą ludzie pełni pasji, rozwijający swoje kompetencje w obszarze rozwiązań oświetleniowych. Misją firmy jest tworzenie innowacyjnych lamp i systemów sterowania oświetleniem, które inspirują do zmian w kierunku zrównoważonego rozwoju.

Siedziba firmy mieści się w Środzie Wielkopolskiej, gdzie znajduje się centrala, ale my działamy na terenie całej Polski. 🌍

Miejsce pracy 📍 Województwo Mazowieckie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Twoim głównym zadaniem będzie obsługa inwestycji oraz aktywne monitorowanie i pozyskiwanie inwestycji realizowanych na terenie województwa mazowieckiego w zakresie oświetlenia drogowego, biurowego i architektonicznego.
  • Udział w prowadzeniu negocjacji handlowych z wykonawcami inwestycji i projektantami, fachowe doradztwo w zakresie doboru oświetlenia i wsparcie podczas opracowywania projektów do przetargów.
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji na podległym obszarze. Twoim zadaniem będzie proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań. To oznacza, że powinnaś/powinieneś być na bieżąco z branżowymi nowinkami.
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków przydadzą się podczas raportowania wyników sprzedaży.

WYMAGANIA

  • Praktyczna znajomość branży elektrotechnicznej, rynku inwestycyjnego, lokalnego rynku oświetleniowego
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Ważna jest dla nas umiejętność przygotowywania ofert handlowych i realizacja celów sprzedażowych, czyli skuteczność i orientacja na wynik.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole i proaktywna postawa .
  • Dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista. Nasza firma naprawdę szybko rośnie w siłę, więc gwarantujemy, że będzie dynamicznie. To Ty odpowiadasz za zarządzanie sobą w czasie i ustalanie priorytetów.
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • Umowa o pracę lub B2B.
  • Przejrzysty system wynagradzania i premiowania - Twoje wynagrodzenie składa się z podstawy oraz premii indywidualnej. Tyle ile wypracujesz, tyle zarobisz.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód służbowy).
  • Atrakcyjny produkt i współudział w realizacji ciekawych projektów.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zgranego oraz zaangażowanego zespołu.