• Wszystkie ofertyGdańskSprzedażSprzedażKonsultant telefoniczny-100% zdalnie/od zaraz/
    Konsultant telefoniczny-100% zdalnie/od zaraz/
    Sprzedaż
    Level Work

    Level Work

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Czy chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu i zdobyć cenne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej? Szukamy młodych, ambitnych osób na stanowisko Konsultanta Telefonicznego do sprzedaży produktów do użytku domowego z różnych branż.

    Co oferujemy?

    • Praca zdalna - firma dostarcza cały niezbędny sprzęt do pracy.
    • Wynagrodzenie - 28,10 zł za godzinę
    • Premie - możliwość zdobycia premii do 3000 zł miesięcznie
    • Elastyczne godziny pracy - możliwość wyboru pracy na 6 lub 8 godzin dziennie.
    • Umowa zlecenie

    Jakie są nasze wymagania?

    Nie musisz mieć doświadczenia, ponieważ zapewniamy pełne wsparcie trenera w pierwszych etapach pracy.

    • Chęć nauki - wstępne szkolenie trwa 3 dni po 6-8 godzin dziennie i kończy się scenką sprzedażową oraz podpisaniem umowy.

    Dlaczego warto?

    • Rozwój umiejętności - nauczysz się technik sprzedaży oraz komunikacji z klientem.
    • Wsparcie trenera - w pierwszych etapach pracy będziesz pod opieką doświadczonego trenera.
    • Elastyczność - możliwość dostosowania godzin pracy do swoich potrzeb.

    Jeżeli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV!

    Nie czekaj, dołącz do nas i zacznij swoją karierę w sprzedaży już dziś!