• Wszystkie ofertyLegnicaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeMłodszy technolog
    Młodszy technolog
    Inżynieria
    Level Work

    Level Work

    1 815 - 2 204 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    konstrukcje stalowe

    Opis stanowiska

    Obowiązki

    • sporządzanie dokumentacji technicznej, nanoszenie informacji i wytycznych umożliwiających / ułatwiających produkcję
    • opracowywanie rozwiązań technicznych i technologii oraz metod produkcji
    • współpraca z wszystkimi wydziałami przedsiębiorstwa, w szczególności wzorcownią i innymi działami produkcyjnymi
    • przygotowywanie i dostarczanie dokumentacji produkcyjnej
    • udział w tworzeniu kalkulacji i wycen
    • analizowanie możliwości produkcyjnych przedsiębiorstwa
    • analiza stanów materiałów

    Kwalifikacje

    • wykształcenie o profilu technicznym
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doświadczenie z branżą stalową i spawalnictwem
    • znajomość języka niemieckiego – mile widziana

    Oferujemy:

    • umowę bezpośrednio u pracodawcy
    • prywatna opieka medyczna medicover
    • bonus relokacyjny
    • w pełni wyposażone klimatyzowane miejsce pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • program poleceń pracowników
    • ciekawą i samodzielną pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze oraz w międzynarodowym środowisku

    Lokalizacja miejsca pracy- Złotoryja

    1 815 - 2 204 USD