Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Spec. ds. Rozliczeń i Windykacji
new
Finanse
Lex Capital Sp. z o.o

Warszawa
4 500 - 5 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
4 500 - 5 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
komunikatywność
rozliczenia i windykacje
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

· Prowadzenie kompleksowych rozliczeń klientów, w tym fakturowanie i ewidencjonowanie wpływów,

· Monitorowanie terminowości wpływu płatności od klientów i weryfikacja zgodności z umowami,

· Windykacja należności klientów (telefonicznie i mailowo),

· Współpraca z działem prawnym w celu dochodzenia należności na drodze sądowo-egzekucyjnej,

· Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem windykacji.

Nasze wymagania

· Mile widziane doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku,

· Podstawowa znajomość przepisów dotyczących rozliczeń i windykacji,

· Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z klientami,

· Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,

· Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.

To oferujemy

· Jasne warunki finansowe,

· Około 15 dodatkowych dni wolnych od pracy poza dniami ustawowymi i przysługującym urlopem,

· Brak korporacyjnych nonsensów i biurokracji,

· Dostęp do szerokiego pakietu szkoleń z zakresu finansów, prawa i umiejętności sprzedażowych,

· Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,

· Przyjazną oraz inspirującą atmosferę pracy,

· Ergonomiczne stanowisko pracy (komputer, dwa monitory, telefon, słuchawki wyciszające),

· Biuro w świetnie skomunikowanej lokalizacji w Warszawie.

Benefity

· prywatna opieka medyczna

· elastyczny czas pracy

· zniżki na firmowe produkty i usługi

· spotkania integracyjne

· służbowy telefon do użytku prywatnego

· kawa / herbata

O nas

Jesteśmy zespołem, który we wszystkim co robi zawsze na pierwszym miejscu stawia człowieka — Klienta i Pracownika. Bo biznes to przede wszystkim Ludzie.

Na co dzień pomagamy klientom w zakresie finansów i prawa. Zajmujemy się między innymi pośrednictwem finansowym, unieważnieniem kredytów walutowych i restrukturyzacją przedsiębiorstw. Doradztwo finansowe i prawne jest naszą pasją, dlatego stawiamy czoła największym wyzwaniom i najbardziej wymagającym klientom.

Dzięki uproszczonym procedurom, braku biurokracji i korporacyjnych nonsensów jesteśmy jedną z najbardziej skutecznych firm na rynku.

4 500 - 5 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

Brutto miesięcznie - UZ