• Wszystkie ofertyWrocławInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier Procesu
    Inżynier Procesu
    Inżynieria
    LG Energy Solution Wrocław

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    PFMEA
    8D
    optymalizacja produkcji
    wskaźniki produkcyjne

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    LG Energy Solution Wrocław jest największym w Europie i wiodącym na świecie producentem baterii litowo-jonowych dla przemysłu motoryzacyjnego. W Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) wytwarzamy wszystkie komponenty baterii, aż po produkt gotowy do montażu w aucie.

    Główne obowiązki:

    • Definicja i kontrola parametrów produkcyjnych.
    • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.
    • Modyfikacja i doskonalenie procesu produkcyjnego.
    • Tworzenie, kontrolowanie i standaryzacja dokumentacji procesu produkcyjnego (instrukcje stanowiskowe, Plany Kontroli, procedury).
    • Szkolenie pracowników w zakresie instrukcji stanowiskowych i procesów technologicznych.
    • Przygotowywanie raportów i podsumowań wskaźników produkcyjnych.
    • Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych.
    • Tworzenie raportów związanych ze wskaźnikami produkcji

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa, elektryka, elektrotechnika lub pokrewne).
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym – także jako stażysta.
    • Znajomość Lean Manufacturing, PFMEA, planu kontroli, diagramu przebiegu procesu, narzędzi do rozwiązywania problemów (8D/5Why/itp.).
    • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji.
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ułatwiająca komunikację.
    • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.
    • Czynny udział w projekcie greenfield.
    • Pakiet relokacyjny.
    • Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
    • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.
    • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.
    • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.