Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Business Development Manager (OZE)
new
Sales
LHH Polska

LHH Polska
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
Angielski
sprzedaż
Mile widziane
sprzedaż fotowoltaiki
Opis stanowiska

Rekrutujemy dla: Lidera w branży źródeł alternatywnych oraz czołowego dostawcy rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej i komunikacyjnej oraz urządzeń inteligentnych.

Zakres obowiązków:

  • Wyznaczanie strategicznego kierunku sprzedaży dopasowanego zarówno do klienta jak i firmy,
  • Aktywna sprzedaż na terenie Polski (klienci B2B),
  • Zarządzanie i monitorowanie dostaw do klientów,
  • Pomyślnie realizowanie strategii marki i przekazu,
  • Realizacja aliansów strategiczne z Inwestorami / Deweloperami / Generalnymi Wykonawcami,
  • Odpowiedzialność za rozwój rynku oraz relacji z klientami.

Wymagania:

  • Przynajmniej 5-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży energetycznej/ elektrycznej/ elektronicznej,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz wiedza techniczna w połączeniu z dynamicznym podejściem do sprzedaży;
  • Zorientowanie na wyniki,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski (samodzielne ustalanie spotkań z klientami),
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (m.in. z inżynierii elektrycznej/elektroniki lub administracji biznesowej),
  • Duże zamiłowanie do produktów technicznych;
  • Dobra komunikacja w języku angielskim (przynajmniej B2)

  • Doświadczenie w sprzedaży falowników fotowoltaicznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie agencyjne w ramach umowy o pracę (pierwsza umowa na rok),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy elastycznie między 08:00 a 09:00,
  • System premiowy rozliczany kwartalnie oraz roczny bonus,
  • Darmowy parking pracowniczy w siedzibie firmy,
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Luxmed poszerzona o opiekę dentystyczną, karta Multisport współfinansowana, platforma benefitowa Medicover,
  • Pracę stacjonarną z biura w Warszawie połączoną z wyjazdami służbowymi do klientów,
  • Narzędzia pracy: laptop, karta SIM służbowa, rozliczane delegacje za podróże służbowe (wymagane posiadanie własnego telefonu oraz samochodu),
  • Benefity pozapłacowe: masaże biurowe (15-minutowe na krześle górnych partii ciała), zniżki dla pracowników, okazjonalne prezenty.