Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Automatyk
Inżynieria
LHH Recruitment Solutions

Automatyk

Białobrzegi
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
AutoCAD
dobra organizacja pracy
praca w grupie
Angielski
Friendly offer
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie usterek technicznych urządzeń i linii produkcyjnych
  • Bieżące naprawy, konserwacja, remonty maszyn i urządzeń
  • Naprawy instalacji elektrycznych oraz przeglądy prewencyjne
  • Diagnozowanie i modernizacja systemów automatyki przemysłowej
  • Praca na sterownikach Siemens S7

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, specjalność automatyka, mechatronika lub pokrewne
  • Mile widziana znajomość AutoCAD
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany po 8 godzin
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym: 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia kwartalna
  • Możliwość nauki zawodu i rozwoju, pełne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, premie świąteczne, dofinansowanie do wakacji, paczki na święta dla dzieci
  • Miejsce pracy: okolice Grójca