Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Chłodnictwa
new
Inne
LHH Recruitment Solutions

Nowy Dwór Mazowiecki
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
urządzenia chłodnicze
klimatyzacja
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Testy i walidacja nowo wdrażanych urządzeń jak i obecnie produkowanych
  • Rozwój produktów w kooperacji z zespołem konstruktorów
  • Wsparcie działu konstruktorów w projektowaniu układów chłodniczych
  • Analiza pracy urządzeń pod kątem zgłaszanych reklamacji
  • Czynności certyfikujące pod kątem wydajności energetycznej urządzeń
  • Bieżąca aktualizacja wiedzy z zakresu norm dotyczących produkowanych przez nas urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku chłodnictwo i klimatyzacja
  • Wiedza z zakresu działania urządzeń chłodniczych
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze chłodnictwa, przy projektowaniu urządzeń chłodniczych lub ich serwisie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Mile widziane doświadczenie w testowaniu urządzeń chłodniczych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity: dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do obiadów, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie wypoczynku
  • · Miejsce pracy: okolice Czosnowa