Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier ds. mediów energetycznych
new
Inżynieria
LHH Recruitment Solutions

Częstochowa
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
AutoCAD
Angielski
SEP
infrastruktury techniczne
Opis stanowiska

Zadania:

  • Zapewnienie właściwego stanu infrastruktury technicznej w fabryce: instalacja chłodnicza, wodna, kotłownia, sieć ciepłownicza, sieć gazowa, układy wentylacyjne i klimatyzacyjne, sieć sprężonego powietrza
  • Nadzorowanie gospodarki elektroenergetycznej
  • Czynny udział w opracowywaniu planów przyszłego rozwoju energetyki w oddziale
  • Nadzorowanie prac modernizacyjnych maszyn i urządzeń
  • Przygotowywanie planów przeglądów i remontów dla poszczególnych instalacji energetycznych i linii produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie utrzymania infrastruktury technicznej/energetycznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane uprawnienia SEP E i G 1-3
  • Znajomość podstaw AutoCAD

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, premie świąteczne i paczki dla dzieci, dofinansowanie do wakacji
  • Miejsce pracy: okolice Częstochowy