Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. BHP
new
Inżynieria
LHH Recruitment Solutions

Kozietuły Nowe
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
BHP
dobra organizacja pracy
komunikatywność
Opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Specjalisty ds. BHP.

Obowiązki:

  • Wdrażanie działań, procedur i instrukcji związanych z BHP wynikających z bieżących potrzeb oraz przepisów
  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników
  • Współpraca z jednostkami administracji PIP, Sanepid, PSP, ZUS, GUS
  • Przygotowywanie procedur, instrukcji i dokumentacji BHP
  • Bieżąca kontrola warunków pracy na terenie zakładu
  • Udział w kontrolach PIP, Sanepid, PSP
  • współpraca innymi oddziałami firmy (w tym zagranicznymi jednostkami)

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w obszarze BHP zdobyte w zakładzie produkcyjnym – warunek konieczny
  • Ukończone studia wyższe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • Znajomość przepisów BHP
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, min. B1
  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię
  • Możliwość pracy hybrydowej po wdrożeniu w obowiązki (1 dzień w tygodniu)
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych