Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. zakupów i logistyki
new
Inżynieria
LHH Recruitment Solutions

Nowy Dwór Mazowiecki
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
logistyka
rysunek techniczny
Mile widziane
SAP
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • analiza i optymalizacja zapasów magazynowych
  • zamawianie komponentów i materiałów do produkcji w odniesieniu zapotrzebowania i ustalonych parametrów dostaw
  • ciągła optymalizacja cen kupowanych komponentów
  • negocjacje z dostawcami warunków dostaw, ceny, ilości, terminy, płatności
  • zarządzanie łańcuchem dostaw, dbałość o terminowe dostawy
  • kompletacja dokumentów transportowych do przesyłek międzynarodowych
  • współpraca z przewoźnikami, Urzędem Celnym oraz centralą firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane logistyka lub podobne związane ze stanowiskiem pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka hiszpańskiego
  • miel widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity: dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do obiadów, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie wypoczynku
  • Miejsce pracy: okolice Czosnowa