Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista w dziale mechanicznym
Inżynieria
LHH Recruitment Solutions

Dąbrowa Górnicza
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
rysunek techniczny
mechanika
elastyczność
wykształcenie techniczne
rozwiązywanie problemów
Opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży aluminiowej poszukujemy osoby gotowej pracować na stanowisku Specjalisty w dziale mechanicznym.

Zakres obowiązków:

  • Przezbrajanie maszyn i linii produkcyjnych
  • Regulacje maszyn i narzędzi, wymiana zużytych elementów
  • Działania prewencyjne zapewniające prawidłową pracę maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wykonywanie bieżących przeglądów maszyn
  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym
  • Uruchamianie nowych maszyn i linii produkcyjnych
  • Współpraca z działem remontowym i utrzymania ruchu

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne; preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, elektromechanika lub pokrewne
  • Znajomość zasad mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Otwartość i umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań
  • Nastawienie na rozwiazywanie problemów
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia i zdobywanie nowych umiejętności

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (może pochodzić z praktyk lub staży)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00. 22:00 – 6:00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie miesięczne
  • Możliwość zdobycia uprawnień (m.in.: SEP, UDT)
  • Kartę MultiSport
  • Kartę Edenred
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (składki opłacane przez pracodawcę)
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach (prowadzonych przez zewnętrzne ośrodki i jednostki)
  • Owocowe środy
  • Karnety na wydarzenia sportowe.