Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Influencer Manager
Marketing
Lifetube

Lifetube
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
komunikatywność
multitasking
odpowiedzialność
Angielski
pomysłowość
samodzielność
Opis stanowiska

Hey Talent!

Jesteśmy liderem rynku w zakresie influencer marketingu i ekonomii twórców! Pracujemy z topowymi twórcami dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w kraju oraz w Europie. Jesteśmy ekspertami w branży i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz pasją!

Teraz potrzebujemy kogoś, kto nam w tym pomoże! Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Influencer Manager.

Może to Ty? :)

Wymagania

  • znajomość rynku influencer marketingu (twórców internetowych/kampanii reklamowych)
  • znajomość platform społecznościowych (YouTube/TikTok/Instagram etc)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, w agencji marketingowej/domu mediowym lub po stronie klienta
  • komunikatywność i samodzielność
  • umiejętność planowania czasu pracy, elastyczność w działaniu i odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenia pośrednio lub bezpośrednio związane ze sprzedażą

Obowiązki

  • budowanie relacji z influencerami
  • tworzenie koncepcji kreatywnych dla potencjalnych i stałych klientów firmy
  • dbanie o kwestie formalne podczas realizacji kampanii (negocjacje, wyceny, dokumentacja)
  • management kanałów
  • bieżące raportowanie z pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich kompetencji i doświadczenia
  • możliwości rozwoju (awansu, specjalizacji lub poszerzania kompetencji), dużą samodzielność i wsparcie w realizacji własnych pomysłów
  • nową dawkę wiedzy, możliwości udziału w konferencjach i szkoleniach branżowych
  • służbowy komputer, telefon i wszystkie inne niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w modelu hybrydowym - w każdy poniedziałek i środę spotykamy się w biurze, ale nasza siedziba jest otwarta zawsze, jeśli będziesz tego potrzebować
  • krótszy dzień pracy - w piątki pracujemy tylko do 15!
  • zniżki do teatrów
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

Jeśli jesteś osobą, którą cechuje łatwość nawiązywania relacji i umiejętność szukania “złotego środka” - nie czekaj, aplikuj do naszego zespołu! :)

Grupa Lifetube Sp. z o.o. - należy do grupy kapitałowej Mediacap i jest liderem rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. Pod naszym skrzydłami rozwija się 62% branży, a twórcy zrzeszeni w sieci odpowiadają za ponad 12% oglądalności całego YouTube’a w Polsce. Ponad 800 zrzeszonych kanałów generuje miesięcznie ok. 1 miliard wyświetleń oraz czas oglądania w wysokości 5 miliardów minut.