Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds administracji kontraktów
new
Marketing
Lifetube

Lifetube
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
skrupulatność
odpowiedzialność
systematyczność
komunikatywność
dociekliwość
samodzielność
Opis stanowiska

Hey Talent!

Jesteśmy liderem rynku w zakresie influencer marketingu i ekonomii twórców! Pracujemy z topowymi twórcami dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w kraju oraz w Europie. Jesteśmy ekspertami w branży i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz pasją!

Teraz potrzebujemy kogoś, kto jako Specjalista ds. administracji kontraktami nam w tym pomoże! Przeniesie markę Lifetube na nowy poziom, pomoże nam docierać do nowych klientów i razem z nami będzie współtworzył branżę influencer marketingu.

Jeśli cechuje Cię dokładność, jesteś komunikatywny i lubisz pracę z dokumentacją - dołącz do naszego Teamu! :)

Wymagania

  • Znajomość podstawowych pojęć prawnych
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem
  • Współpraca z różnymi szczeblami w organizacji (od juniora po zarząd)
  • Umiejętność pracy z dużą ilością dokumentów

Obowiązki

  • Administracja umowami w organizacji
  • Kontrola zgodności dokumentacji
  • Zawieranie umów z dostawcami i klientami
  • Współpraca z prawnikami, działem finansowym, księgowością i działem sprzedaży
  • Śledzenie zmian w przepisach dotyczących zawierania umów

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i doświadczenia
  • Możliwość pracy z największymi markami i influencerami na rynku
  • Super zgrany i wspierający się zespół, który realizuje niezwykłe projekty
  • Możliwości rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
  • Niezbędne do pracy narzędzia
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Krótszy dzień pracy w piątki - pracujemy tylko do 15!
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport
  • Zniżki do teatrów

Lifetube - należący do grupy Mediacap SA lider rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. Pod naszym skrzydłami rozwija się 62% branży, a twórcy zrzeszeni w sieci odpowiadają za ponad 12% oglądalności całego YouTube’a w Polsce. Ponad 800 zrzeszonych kanałów generuje miesięcznie ok. 1 miliard wyświetleń oraz czas oglądania w wysokości 5 miliardów minut.