Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Digital Manager
Marketing
Lilla House sp zoo

Łódź
6 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
tworzenie kontentu
dobra organizacja pracy
Google Analytics
SEM
Google Ads
social media
Mile widziane
e-commerce
CRM
Opis stanowiska

Marka Lilla House Digital poszukuje Digital Managera do pracy przy komunikacji marketingowej marek własnych oraz marek współpracujących z nami firm. Digital Manager będzie wspierał obecność marki w sieci, rozwijał świadomość marki, angażował grupy odbiorców i dbał o właściwy wizerunek firmy w oparciu o wskaźniki i dane o zachowaniach i motywacjach klientów.

Lilla House Digital to marka należąca do grupy Lilla House, w skład której wchodzą również firmy Agencja Eventowa Lilla House oraz Lilla Home.

Marka Lilla Digital to usługi komunikacji marketingowej w środowisku internetowym wspierające klientów biznesowych (B2B). Zajmujemy się szczególnie tworzeniem reklam internetowych w wyszukiwarkach (SEM) i social media, marketingiem organicznym w social media, współpracą z influenserami, tworzeniem landing page’y i witryn internetowych oraz analityką. Wyróżnia nas wiedza o marketingu internetowym, wysoka jakość oraz osiąganie celów marketingowych i biznesowych.

Osoba zatrudniona na stanowisku Digital Manager odpowiedzialna będzie za tworzenie reklam w wyszukiwarkach (SEM), analitykę, współtworzenie stron internetowych, komunikację w social media, tworzenie angażującego kontentu.

Jeżeli znasz się na tworzeniu angażujących treści, w tym również tworzenie materiałów video, potrafisz zaprojektować kampanię w wyszukiwarkach i w środowisku social media, masz zdolności analityczne i umiejętności krytycznego myślenia, wyślij do nas swoje dokumenty i zostań częścią naszego zespołu Lilla Digital.

Oczekujemy:

· Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: polonistyka, anglistyka, komunikacja, marketing, dziennikarstwo

· Znajomości form kontentu internetowego i ich roli w ścieżce zakupowej klienta

· Łatwości pisania

· Doświadczenia w tworzeniu reklam w wyszukiwarkach i social media

· Znajomości systemów reklamowych (Facebook Ads, Google Ads, LinkedIn Ads) oraz narzędzi analitycznych (Google Analytics (GA4))

· Znajomości narzędzi SEO (Google Search Console, SemStorm, Senuto itp.)

· Bardzo dobrej znajomości pakietu ms office

· Bardzo dobrej organizacji pracy

· Znajomości języka angielskiego

· Doświadczenie w digital marketingu w środowisku B2B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

· Umowę o pracę

· System premiowy

· Swobodę w organizowaniu pracy

· Istotny wpływ na rozwój marki Lilla Digital

· Narzędzia do pracy biurowej: telefon komórkowy, komputer

· Kreatywną pracę i nowe wyzwania

· Ubezpieczenie zdrowotne

· Kartę multisport

· Szkolenia i rozwój zawodowy poprzez możliwość zarządzania własnym zespołem specjalistów od kontentu

6 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP