Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent w Agencji Digital PR
Marketing
Linkhouse

Linkhouse
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Linkhouse
Linkhouse

Największa w Polsce platforma content marketingu i link buildingu, która pomaga firmom oszczędzać miesięcznie tysiące godzin pracy specjalistów zajmujących się publikacją treści. Mamy ponad 70 000 portali w bazie i doskonałą obsługę klienta.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
kreatywność
analityczne myślene
Angielski
Opis stanowiska

Szukamy kreatywnej i ambitnej osoby na płatny staż w naszej dynamicznej agencji link buildingu! Jeśli jesteś studentem dziennikarstwa i masz chęć zdobywać doświadczenie w marketingu internetowym, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Analiza tematów dla klientów agencji w celu opracowania najlepszych strategii linkowania,
  • Nawiązywanie kontaktów z polskimi i zagranicznymi dziennikarzami w celu promocji naszych klientów,
  • Tworzenie treści i artykułów opartych na danych statystycznych i informacjach dostarczonych przez klienta.

Wymagania:

  • Analityczny umysł i umiejętność łączenia kropek,
  • Pomysłowość i kreatywność,
  • Lekkie pióro,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2,
  • Chęć nauki i rozwijania się w obszarze marketingu internetowego,
  • Status studenta dziennikarstwa będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do pracy na umowę zlecenie na miesiąc z możliwością przedłużenia.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Pracę w dynamicznym zespole pełnym pasji i kreatywności,
  • Pracę stacjonarną w  dobrze skomunikowanym biurze w Katowicach,
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Stawkę 30 zł/h
  • Możliwość przedłużenia umowy zlecenia po okresie stażu.

Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwanie i chcesz rozpocząć swoją karierę w marketingu internetowym, to nie czekaj dłużej - aplikuj już teraz

Jesteśmy Linkhouse - dynamiczną platformą link buildingu działającą na globalnym rynku. Naszą misją jest połączenie reklamodawców i wydawców z całego świata.

🔥 Gotowi na wyzwanie? Od 10 lat nieustannie rozwijamy się, kreując innowacyjne strategie i narzędzia, które zrewolucjonizowały branżę. Nasz zespół liczy ponad 30 utalentowanych jednostek, a nasze osiągnięcia cieszą się uznaniem największych internetowych marek i agencji. Dołącz do nas!