• Wszystkie ofertyDąbrowa GórniczaMarketingPublic RelationsDigital PR Specialist
    Digital PR Specialist
    Marketing
    Linkhouse

    Linkhouse

    1 815 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Linkhouse

    Linkhouse

    Największa w Polsce platforma content marketingu i link buildingu, która pomaga firmom oszczędzać miesięcznie tysiące godzin pracy specjalistów zajmujących się publikacją treści. Mamy ponad 70 000 portali w bazie i doskonałą obsługę klienta.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    analityczne myślene

    język angielski

    Opis stanowiska

    Szukamy osoby z doświadczeniem w digital PR lub dziennikarstwie, która posiada umiejętność budowania relacji z mediami oraz wiedzę na temat najnowszych trendów.

    O stanowisku:

    Jako Specjalista Digital PR będziesz wyszukiwał tematy, tworzył angażujące treści, budował relacje z przedstawicielami mediów oraz realizował strategiczne kampanie Digital PR, aby zwiększyć widoczność swoich klientów w sieci. Będziesz monitorował media, analizował wyniki kampanii i na podstawie wyników wprowadzał zmiany do procesów i rozwiązań.

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie i realizacja kampanii Digital PR.
    • Tworzenie i dystrybucja angażujących informacji prasowych do dziennikarzy, aby pozyskać wysokiej jakości linki dla klientów.
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami, blogerami, influencerami i innymi przedstawicielami mediów.
    • Monitorowanie mediów i śledzenie wyników kampanii Digital PR za pomocą narzędzi analitycznych.
    • Śledzenie trendów branżowych i najlepszych praktyk w Digital PR.
    • Tworzenie i prezentacja raportów dotyczących działań Digital PR.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy z treściami  - agencja digital PR, redakcja pisma lub serwisu internetowego, content marketingu lub stanowiska pokrewne (min rok).
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1 lub wyższy).

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość trendów i procesów w branży digital PR.
    • Umiejętność tworzenia angażujących treści.
    • Znajomość zasad SEO, w szczególności jak Digital PR przyczynia się poprawy wyników wyszukiwań organicznych.
    • Znajomość narzędzi digital PR.
    • Kreatywność - opracowywanie innowacyjnych strategii PR i proaktywnie poszukiwanie nowych możliwości medialnych.
    • Zdolność do analizy wskaźników efektywności kampanii i wykorzystania danych do udoskonalania strategii PR.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie 7-10.000 dostosowane do doświadczenia kandydata.
    • Pracę hybrydową w dobrze skomunikowanym biurze w Katowicach,
    • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb,
    • Pracę w dynamicznym zespole pełnym pasji i kreatywności,

    Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwanie i chcesz rozpocząć swoją karierę w marketingu internetowym, to nie czekaj dłużej - aplikuj już teraz

    Jesteśmy Linkhouse - dynamiczną platformą link buildingu działającą na globalnym rynku. Naszą misją jest połączenie reklamodawców i wydawców z całego świata.

    🔥 Gotowi na wyzwanie? Od 10 lat nieustannie rozwijamy się, kreując innowacyjne strategie i narzędzia, które zrewolucjonizowały branżę. Nasz zespół liczy ponad 30 utalentowanych jednostek, a nasze osiągnięcia cieszą się uznaniem największych internetowych marek i agencji. Dołącz do nas!

    1 815 - 2 593 USD