Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Marketing Project Manager
new
Marketing
Linkhouse

Linkhouse
12 000 - 15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Linkhouse
Linkhouse

Największa w Polsce platforma content marketingu i link buildingu, która pomaga firmom oszczędzać miesięcznie tysiące godzin pracy specjalistów zajmujących się publikacją treści. Mamy ponad 70 000 portali w bazie i doskonałą obsługę klienta.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
marketing
Project Manager
zarządzanie projektami
Angielski
Opis stanowiska

Jako Marketing Project Manager w naszej firmie będziesz kluczową osobą odpowiedzialną za skuteczne zarządzanie realizacją projektów marketingowych, koncentrując się na osiąganiu określonych celów biznesowych poprzez zespół wykonawczy. Twoim głównym zadaniem będzie przekładanie kreatywnych pomysłów na konkretne działania, które poskutkują zrealizowanymi inicjatywami marketingowymi.

Główne Obowiązki:

  • Zarządzanie Projektami: Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie przebiegu wszystkich projektów marketingowych, zapewniając ich terminowe wykonanie i zgodność z założonymi celami.
  • Przygotowanie Zadań: Definiowanie klarownych celów i zadań dla zespołu, dbając o przejrzystość i zrozumienie oczekiwań.
  • Monitorowanie Postępu: Regularne śledzenie postępów w realizacji projektów, identyfikacja potencjalnych opóźnień i podejmowanie działań naprawczych.
  • Koordynacja Zespołu: Organizacja pracy zespołu, motywowanie członków zespołu do efektywnej pracy i osiągania wysokich standardów jakościowych.
  • Analiza Efektywności: Ocena wyników działań marketingowych, analiza danych i raportowanie efektów, w celu ciągłego doskonalenia strategii i działań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w Zarządzaniu Projektami: Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Project Managera w obszarze marketingu.
  • Umiejętność Przekładania Pomysłów na Działania: Zdolność do przekształcania koncepcji i pomysłów na konkretne plany i działania.
  • Doskonałe Umiejętności Komunikacyjne: Biegła znajomość języka angielskiego (C1/C2), zarówno w mowie, jak i piśmie.
  • Organizacja i Pilność: Umiejętność pilnowania terminów, zarządzania priorytetami oraz pracy pod presją czasu.
  • Analityczne Myślenie: Umiejętność logicznego myślenia, analizy danych oraz rozumienie wpływu działań marketingowych na cele biznesowe.
  • Dbałość o Jakość i Detale: Skrupulatność w pracy, dbałość o wysoką jakość realizowanych projektów i działań.
  • Liderstwo i Motywacja: Umiejętność budowania efektywnych zespołów, motywowania do osiągania celów i utrzymywania wysokiego morale.

Oferujemy:

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie na umowę B2B 12 000 - 15 000 zł netto
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pracę stacjonarną w świetnie skomunikowanym biurze w Katowicach
  • Integracje zaplanowane na cały rok z góry
  • Multisport oraz prywatną opiekę medyczna

12 000 - 15 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B