• Wszystkie ofertyKrakówFinanseKsięgowośćSamodzielny księgowy / Samodzielna księgowa
    Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa
    Finanse
    LinkTAX

    LinkTAX

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    VAT

    CIT

    Optima

    podatki

    dobra organizacja pracy

    Księgi Handlowe

    księgowość

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Jako LinkTAX obsługujemy firmy z zakresu uproszczonej i pełnej księgowości wraz z usługami kadrowo-płacowymi.

    Wiemy, że zadaniem księgowej/ego nie jest przysłowiowe wklepywanie faktur, dlatego wykorzystujemy technologię i eliminujemy żmudne, powtarzalne procesy przez ich automatyzację. Dzięki temu tworzymy miejsce pracy, która pozwala skupić się, na istotnych zadaniach.

    Doceniamy proaktywność, dzięki temu możesz uczestniczyć w bieżącym rozwoju firmy. Jeżeli szukasz pracy, która pozwoli Ci na rozwój umiejętności i daje możliwości awansu, to wyślij CV.

    Twoje zadania:

    • Obsługa jednoosobowych działalności gospodarczych oraz głównie sp. z o.o.,
    • Księgowanie dokumentów księgowych: faktur sprzedaży, faktur zakupów, wyciągów bankowych, list płac, dokumentów magazynowych.
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,
    • Kontrola i uzgadnianie kont księgowych,
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, VAT-UE, GUS),
    • Sporządzanie listy płac
    • Bieżące reagowanie na zapytania klientów.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowego/ej
    • Bardzo dobra znajomość systemu Comarch OPTIMA,
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, rzetelność i terminowość.
    • Umiejętność tworzenia i utrzymywania dobrej relacji z klientami,
    • Proaktywność i chęć do zdobywania nowych umiejętności,
    • Mile widziana znajomość j. angielskiego (możliwe kursy doszkalające),
    • Mile widziana znajomość oprogramowania Saldeo.

    Oferujemy:

    • Umowa dostosowana do oczekiwań (B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie),
    • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja
    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Budżet szkoleniowy w celu podnoszenia kwalifikacji.
    • Możliwość awansu i budowy własnego zespołu księgowych.
    • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy hybrydowej.
    • Niezbędne narzędzia do pracy.

    Benefity

    • dofinansowanie nauki języków
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • elastyczny czas pracy
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    • paczki świąteczne