Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Spedytor Międzynarodowy
Logistyka
LINKTIS SP Z O O

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
spedycja
Angielski
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych
  • Zapewnienie odpowiednich środków transportowych w celu realizacji zleceń Klientów
  • Organizacja transportu w relacjach krajowych i międzynarodowych.
  • Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu
  • Budowanie prawidłowych relacji z Klientami oraz Przewoźnikami
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora minimum 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego, lub innego obcego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie.
  • Znajomość rynku usług spedycyjno-transportowych
  • Wysokie umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy własnej i trafnego określania priorytetów
  • Mile widziana: baza klientów

Oferujemy:

  • Realny rozwój Twojej kariery w logistyce i transporcie. W naszej firmie większość Team Leaderów oraz Managerów to pracownicy, którzy zaczynali pracę z nami w roli Spedytora Międzynarodowego.
  • Dbamy o niekorporacyjną atmosferę w pracy, wszyscy się znamy. Cenimy relacje oparte na otwartości i szczerości.
  • Zadbamy o Twoje wdrożenie, dzięki czemu poznasz nas lepiej, a samo rozpoczęcie nowych obowiązków będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze!
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i prowizję, gwarantowaną w zależności od wypracowanego budżetu – wypłacaną co miesiąc.
  • Płaską strukturę organizacyjną dającą szybkość w podejmowaniu decyzji biznesowych.
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz pakiet sportowy w Medicover.
  • Dodatkowe bonusy za polecenie nowego pracownika – zgarnij extra do 3000 PLN netto!
  • Spotkania integracyjne
  • Praca zdalna (jeśli mieszkasz w mieście, w którym nie posiadamy biura!)