Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży
new
Sales
Logwin Poland

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
sprzedaż
CRM
Sales
Mile widziane
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Logwin to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół profesjonalistów i entuzjastów branży TSL.

Dołącz do naszego zespołu w Krakowie i zdobądź ładunek doświadczenia na stanowisku:

Specjalista(ka) ds. Sprzedaży

(Inside Sales)

Miejsce pracy: Kraków

Na co możesz liczyć z naszej strony?

· Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat

· System prowizyjny, będący uzupełnieniem wynagrodzenia zasadniczego

· Usystematyzowany proces onboardingu

· Wsparcie doświadczonego handlowca, z którym będziesz pracować w duecie

· Pracę hybrydową po okresie wdrożenia

· Budżet na podnoszenie kompetencji językowych

· Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci

· Dodatkowe premie za polecenie pracowników do pracy oraz inne dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych, min. pożyczki na preferencyjnych warunkach, bony świąteczne itp.

· Brak dress code

· Parking dla pracowników

· Owocowe poniedziałki

Jakie zadania na Ciebie czekają?

· Kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem usług spedycji morskiej, lotniczej i kolejowej oraz budowanie relacji

· Realizacja planów sprzedażowych

· Współpraca z Reprezentantem Handlowym, z którym będziesz pracować w duecie

· Tworzenie i weryfikacja baz danych, wyszukiwanie potencjalnych klientów

· Wsparcie obsługi obecnych klientów z podległego regionu

· Rejestrowanie danych oraz raportowanie w systemie CRM

Od kandydatów(ek) oczekujemy:

· Doświadczenia w prowadzeniu telefonicznych rozmów sprzedażowych

· Gotowości do poznawania rynku spedycyjnego, nauki naszych procesów i oferowanych usług

· Dobrej znajomości języka angielskiego

· Chęci podejmowania inicjatywy oraz proaktywnej postawy

· Orientacji na wynik i zaangażowania w powierzane zadania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.