Oferty Pracy - Rocket Jobs

5 000 - 6 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
CRM
organizacja pracy
multitasking
otwartość
sprzedaż
doradztwo
komunikatywność
Mile widziane
samodzielność
odpowiedzialność
Performance
skuteczna komunikacja
pozytywne nastawienie
projesjonalizm
chęć rozwoju
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy entuzjastycznej i sprzedażowej osoby, która będzie odpowiedzialna za prezentację możliwości systemu, obsługę, a następnie opiekę nad klientami.

Jako Loxone jesteśmy przekonani, że najlepszym sposobem na zrozumienie, czym tak naprawdę jest inteligentny budynek, jest wizyta w naszym showroomie i doświadczenie tego na żywo!

Jeśli więc chciałabyś/ chciałbyś zmieniać świat i podejście do automatyki razem z nami - aplikuj!

Codziennie będziesz przebywała/ przebywał w najlepiej zautomatyzowanym budynku w Polsce.

Jesteśmy pewni, że działanie zachwyci Cię na tyle, że bez trudu będziesz potrafiła/ potrafił przelać te emocje na potencjalnych inwestorów!

Osoby z którymi będziesz pracować to klienci którzy stoją przed wyborem systemu automatyki do swoich inwestycji.

Nie zrażaj się jeśli nie znasz tych technologii.

Od Ciebie wymaga się zaangażowania i przedstawienia systemu od strony codziennego korzystania - tak jak robi to każdy, każdego dnia w swoim domu/ pracy.

Jeśli chciałabyś/ chciałbyś zobaczyć na czym między innymi będzie polegała Twoja praca: https://www.youtube.com/watch?v=m-wPgrYVuE8&t=10s

Zakres obowiązków:

  • Prezentowanie potencjalnym inwestorom działania systemu na żywo
  • Kontakt telefoniczny w odpowiedzi na zapytania wysłane przez klientów
  • Opieka nad projektami (inwestycjami) przez regularny kontakt z inwestorem
  • Praca na CRM
  • Kontakt z inwestorami komercyjnymi- zaciekawienie rozwiązaniem w ich projektach
  • Regularne zdobywanie wiedzy o nowych referencjach
  • Organizacja Dni Otwartych dla inwestorów

Wymagania:

  • Działanie zgodne z wartościami firmy: z pasją, pełne szczerości, przynoszące dobre rezultaty i na którym można polegać
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Wysoka kultura osobista pozytywne nastawienie (które zaraża)
  • Umiejętności prezentowania
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu, również telefonicznego
  • Otwartość
  • Uśmiech
  • Profesjonalne podejście do opieki nad klientami
  • Chęć nauczenia się podstaw systemu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w budowaniu i podtrzymywaniu przyjacielskich relacji ze współpracownikami oraz klientami

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Praca w najlepiej zautomatyzowanym biurze w Polsce
  • Dofinansowanie do Multisport bądź prywatnej opieki zdrowotnej
  • Niestandardowy czas pracy- krótkie piątki (do 12:00/ 13:00)
  • Zniżki pracownicze na produkty Loxone
  • Międzynarodowe szkolenia i wyjazdy
  • Entuzjastyczny, zróżnicowany zespół
  • Regularne integracje z zespołem oraz partnerami
  • Umowa o pracę, pełny etat na czas nieokreślony

Godziny pracy: PN-CZW: 8:00-17:00, z przerwą 12:00-12:30; PT: 7:00- 12:00/ 8:00-13:00, raz na 2 miesiące praca w wybraną sobotę (ok.2/3h)

5 000 - 6 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP