Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. sprzedaży B2B (praca zdalna)
new
Sprzedaż
Loyalty Starter

4 500 - 6 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
samodzielność
zaangażowanie
komunikatywność
odpowiedzialność
sprzedaż
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Jesteśmy dostawcą systemu informatycznego do obsługi programów lojalnościowych i motywacyjnych - Loyalty Starter. Naszą misją jest pomaganie firmom w realizacji ich strategii związanych z pozyskiwaniem i lojalizacją klientów.

Z naszego systemu korzystają firmy z najróżniejszych branż, zaczynając od handlu detalicznego i usług, na producentach i dystrybutorach kończąc. Potencjał sprzedażowy jest ogromny. Aktualnie szukamy osoby, która go odpowiednio wykorzysta. Jeśli czujesz się na siłach i możesz pomóc nam w dotarciu do nowych klientów i kanałów sprzedaży, zapraszamy do przesłania aplikacji.

Twój zakres obowiązków

  • Kwalifikacja potencjalnych klientów
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży
  • Prowadzenie prezentacji demo
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu sprzedaży
  • Utrzymanie i aktualizacja bazy danych CRM dotyczącej klientów
  • Stały kontakt z klientami, budowanie relacji, informowanie o statusie projektów
  • Gromadzenie informacji o bieżących potrzebach istniejących i potencjalnych klientów
  • Ustalanie terminów spotkań klientów z doradcami

Nasze wymagania

  • Łatwość w korzystaniu z aplikacji i systemów IT wspomagających sprzedaż
  • Umiejętność efektywnego prowadzenia rozmów telefonicznych oraz zdobywania informacji o klientach i ich potrzebach
  • Komunikatywność i umiejętność atrakcyjnego prezentowania produktów/usług przez telefon i komunikatory internetowe
  • Zaangażowanie, skrupulatność, cierpliwość, umiejętność aktywnego słuchania i budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Doskonała organizacja czasu pracy, aktywna postawa i zorientowanie na cel
  • Zdolność do samodzielnej realizacji zadań i dotrzymania terminów
  • Pozytywne nastawienie do życia i procesu sprzedaży
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności sprzedażowych

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta, sprzedaży telefonicznej lub wsparcia sprzedaży
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kontaktów biznesowych poprzez Linkedin
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w luźnej atmosferze przy realizacji tylko ambitnych projektów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + systemu premiowego
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość pracy zdalnej (w trybie hybrydowym)
  • Bazę wiedzy o procesach sprzedażowych i oferowanych usługach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Realny udział w budowaniu marki i wpływ na rozwój organizacji
  • Brak struktur korporacyjnych, wysoką niezależność stanowiska
  • Szkolenia branżowe
4 500 - 6 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP