Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Analityk ekonomiczny
new
Finanse
LSJ HR Group

Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
Angielski
analiza
finanse
Opis stanowiska

la naszego klienta, firmy z branży morskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko analityka ekonomicznego- osoby, która wspomoże dział inwestycji i controllingu w organizowaniu informacji statystycznych przedsiębiorstwa i oceni projekty inwestycyjne.

Przedsiębiorstwo, z którym współpracujemy to stabilnie rozwijająca się od kilkudziesięciu lat firma w Centrum Szczecina, która świadczy wysokiej jakości usługi transportu morskiego.

Jeśli masz już pierwsze doświadczenie w pracy analityka, które chciałbyś/chciałabyś rozwijać, znasz podstawowe narzędzia i zagadnienia statystyczno-ekonomiczne i komunikujesz się w języku angielskim- Zapraszamy do aplikowania!

Zakres obowiązków

  • Organizowanie informacji statystycznej przedsiębiorstwa
  • Ilościowe badanie rynków
  • Budżetowanie działalności przedsiębiorstwa
  • Ocena projektów inwestycyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne
  • Ogólne rozumienie zagadnień księgowych
  • Podstawowe zagadnienia z zakresu statystyki
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu makroekonomii
  • Mile widziana wiedza z zakresu bankowości i finansów i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego min. B1
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia korespondencji, pisanie pism itp.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawa praca w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego
  • Praca dająca możliwość wykorzystania umiejętności językowych
  • Bogaty program benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie emerytalne, refundacja biletów do kina, refundacja zwrotu kosztów zajęć sportowych)
  • Pracę w centrum Szczecina z dogodną komunikacją