Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Commodity Buyer
new
Inne
LSJ HR Group

Goleniów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Angielski
buyer
Opis stanowiska

W związku z planowaną rozbudowę fabryki naszego Klienta o nową halę produkcyjną w świeżo wybudowanym obiekcie poszukujemy doświadczonego kandydata / kandydatki z obszaru zakupów z branży produkcyjnej.

Zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i rozwijanie nowych dostawców wspierających wzrost jednostki biznesowej na całym świecie dla określonych towarów i wdrażanie w ramach odpowiedniej grupy produktów
  • Planowanie i wdrażanie projektów dla odpowiedniej grupy produktów
  • Identyfikowanie i prowadzenie projektów redukcji kosztów.
  • Ogólna odpowiedzialność za zewnętrzne dokumenty (odpowiedzialność projektowa i handlowa, w tym wszystkie niezbędne umowy / dokumenty)
  • Wsparcie w zakresie negocjacji cen i bieżącej prognozy / planu biznesowego poprzez dostarczanie planowania zapotrzebowania według dostawcy / grupy produktów
  • Odpowiedzialność za zapytania o oferty i przygotowanie decyzji dotyczących dostawców, w tym niezbędnej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wytycznymi
  • Odpowiedzialność za związane z projektem umowy i dokumenty
  • Zarządzanie informacjami i śledzenie wskaźników wydajności kluczowych dla projektów dla grupy produktów
  • Zdobywanie odpowiedniej wiedzy technicznej na temat towarów, w celu wspierania wewnętrznych klientów i rozwój rynku.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze Zakupów
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel i Power Point
  • Silne umiejętności komunikacyjne i umiejętność prowadzenia rozmów z różnymi interesariuszami i zespołami
  • Zorientowanie na cel, umiejętności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy władnej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Premię miesięczną do 15%
  • Finansowane i systematyczne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Pracę w bezpiecznych warunkach-zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków pracy
  • Benefity współfinansowane przez firmę: Ubezpieczenie, karta multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, bony na święta,
  • Zniżki na produkty firm nawet do 40%
  • Bony na święta
  • Imprezy mikołajkowe i paczki dla dzieci pracowników
  • Nowoczesna stołówka z własną kuchnią, posiłki w cenie kilku złotych