Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik obszaru produkcji
Inżynieria
LSJ HR Group

Łozienica
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Lean Manufacturing
Angielski
Six Sigma
Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma produkcyjna zlokalizowana w Goleniowskim Parku Przemysłowym, która jest wiodącym na świecie producentem w swojej branży, jej dużym atutem są zdefiniowane procesy, zrównoważony rozwój oraz nowoczesne technologie. Firma rozpoczyna właśnie budowę nowej fabryki w związku z czym poszukuje nowych ekspertów doświadczonych w zarządzaniu nowoczesnymi metodami produkcji.

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu produkcją na stanowisku wyższego szczebla w branży technicznej, a komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci problemu? Jesteś osobą dynamiczną, otwartą i gotową na rozwój w międzynarodowej firmie, w której stawia się przede wszystkim na jakość i ciągły rozwój ?

Jesteś gotowy na zmiany? Zapraszamy do aplikowania!

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie wydziałem produkcji
  • Organizacja i optymalizacja procesów produkcyjnych zgodnie z przyjętymi wytycznymi
  • Zapewnienie realizacji planu produkcji
  • Odpowiedzialność za zapewnienie jakości, możliwości technicznych i realizacji celów kosztowych
  • Wdrażanie nowych i doskonalenie istniejących procesów produkcyjnych
  • Monitorowanie podstawowych parametrów procesu KPI, wdrażanie na bieżąco działań korygujących i
  • zapobiegawczych
  • Monitorowanie podjętych działań korygujących, zapobiegawczych
  • Wdrożenie Lean Management/Continuous Improvement
  • Prowadzenie projektów usprawniających eksploatowanie maszyn i związanych z tym procesów

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie
  • Biegła znajomość procesu przepływu materiału i planowania produkcji
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing (Six Sigma, 5S, Pareto….) na poziomie zaawansowanym
  • Wiedza z zakresu obróbki maszynowej (będzie mile widziana)
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, techniczne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie kompetencje przywódcze
  • Wysoka kultura pracy
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Pro aktywność, dynamika i samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja czasu pracy i planowania własnej pracy
  • Spostrzegawczość i uważność na szczegóły

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o bardzo stabilnej sytuacji rynkowej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna do 15 %
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne finansowane przez firmę
  • Bezpieczne warunki pracy – zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków pracy jest naszym priorytetem
  • Benefity firmowe: ubezpieczenie, karta multisport, prywatna opieka medyczna w Medicover, rabaty do 40% na produkty firmowe, premie wakacyjne
  • Imprezy mikołajkowe i pakiety upominkowe dla dzieci pracowników
  • Nowoczesna stołówka z własną kuchnią, posiłki przygotowywane na miejscu w przystępnej cenie w złotówkach.