Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Spedytor międzynarodowy z bazą
new
Logistyka
LSJ HR Group

Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Angielski
sprzedaż
pozyskiwanie klientów
Opis stanowiska

Posiadasz bogate doświadczenie w spedycji? Masz własną bazę klientów, która stanowi Twój cenny zasób? Doskonale odnajdujesz się w nawiązywaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji biznesowych? Jeśli tak, mamy dla Ciebie interesującą ofertę pracy jako doświadczony spedytor międzynarodowy.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa obecnych i nowych klientów w zakresie FTL/PTL/LTL
  • Współpraca z przewoźnikami i podwykonawcami firmy
  • Współpraca z działem obsługi floty własnej
  • Administracja zleceń w oprogramowaniu TMS firmy
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Dostarczanie wysokiej jakości usług kreujących rozwój biznesu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy spedytora międzynarodowego minimum 2 lata
  • Znajomość rynku przewoźników międzynarodowych
  • Znajomość języka obcego
  • Własna baza kontaktów umożliwiających rozwój biznesu
  • Sprawna obsługa giełd transportowych Trans/TimoCom
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami i przewoźnikami
  • Samodzielność i proaktywność w sposobie rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Motywujący system premiowy do 65% wypracowanego zysku
  • Praca hybrydową lub zdalną
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zagraniczne i krajowe spotkania szkoleniowo-integracyjne
  • Samochód służbowy uzależniony od osiąganych wyników

wybrani kandydaci

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331