• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańPMProject Manager
    Project Manager
    PM
    LUCKYYOU

    LUCKYYOU

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    LUCKYYOU

    LUCKYYOU

    Jesteśmy agencją marketingową. Ale przede wszystkim agencją dla wymagających – kreatywności, strategii, wyników, inspiracji. Od 10 lat pracujemy z najlepszymi i dla największych. Jesteśmy ekspertami, których da się lubić.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    doradztwo

    kreatywność

    marketing

    account manager

    organizacja pracy

    komunikatywność

    język angielski

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    Facebook Ads

    HR

    Google Analytics

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    #LUCKYrekrutacja! Do naszego zespołu szukamy projektowej wymiataczki_a na stanowisko Project Managera. Ogarniasz i lubisz ogarniać? Chodź do nas!

    📜 Zakres pracy

    • Kompleksowe prowadzenie projektów marketingowych i employer brandingowych dla klientów Agencji w zakresie doradztwa, egzekucji i koordynacji prac zespołu i podwykonawców
    • Aktywne doradztwo i inicjatywa w zakresie rekomendowanych działań po stronie klienta
    • Planowanie i koordynacja prac zespołu projektowego (kreacja, social media, etc.)
    • Przygotowywanie kosztorysów i harmonogramów działań kampanijnych
    • Organizacja i nadzór nad realizacją sesji zdjęciowych i planów video
    • Raportowanie prac Agencji do klienta
    • Przygotowywanie i prezentacja koncepcji i kampanii przed klientem
    • Udział w projektach konsultingowych (np. warsztaty)

    👉 Oczekiwania

    • Min. 3-letnie doświadczenie w agencji marketingowej na takim lub podobnym stanowisku
    • Mile widziane: doświadczenie w zakresie Employer Brandingu / HR
    • Teoretyczna lub podstawowa znajomość narzędzi marketingu online (np. Analytics, Meta Ads, Google Ads, etc.)
    • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji z klientem
    • Dobrą organizację pracy, skrupulatność i sumienność
    • Łatwość w prezentacji, prowadzeniu spotkań oraz pracy w zespole
    • Doświadczenie w prowadzeniu prac i procesów kreatywnych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • Prawo jazdy kat. B

    🙌 Oferujemy

    • Pracę w młodym zespole w biurze w centrum Poznania
    • Pakiet medyczny LUX MED
    • Pracę w trybie hybrydowym (2+3)
    • 100% dofinansowania szkoleń zewnętrznych
    • Telefon służbowy, laptop oraz niezbędne narzędzia