• Wszystkie ofertyPoznańMarketingSocial mediaSocial Media Manager
    Social Media Manager
    Marketing
    LUCKYYOU

    LUCKYYOU

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    LUCKYYOU

    LUCKYYOU

    Jesteśmy agencją marketingową. Ale przede wszystkim agencją dla wymagających – kreatywności, strategii, wyników, inspiracji. Od 10 lat pracujemy z najlepszymi i dla największych. Jesteśmy ekspertami, których da się lubić.

    Zobacz profil pracodawcy

    Performance

    TikTok

    social media

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukiwany, poszukiwana: Social Media Manager!

    Potrafisz czarować słowem?

    Systemy reklamowe nie kryją przed Tobą tajemnic? 🚀 Znasz trendy i orientujesz się, czym żyje social? Masz doświadczenie w temacie?

    Zakres pracy

    • opieka nad profilami marek w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, TikTok)
    • współpraca przy projektach z klientami produktowymi oraz z dziedziny employer branding
    • prowadzenie kampanii reklamowych social ads - Facebook Ads, Instagram Ads, LinkedIn Ads, Tik Tok Ads
    • współpraca przy opracowywaniu strategii komunikacji marek w mediach społecznościowych
    • przygotowanie i planowanie treści
    • moderacja społeczności w SoMe
    • kontakt z klientem i proaktywne podejście

    Oczekiwania

    • min. 2-letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
    • doświadczenie w obsłudze marek z portfolio produktowym
    • znajomość systemów reklamowych - Facebook, Instagram, LinkedIn, Tik Tok
    • doświadczenie w pracy w zakresie tworzenia i planowania treści w social media
    • komunikatywny j. angielski
    • znajomość trendów marketingowych, zwłaszcza w social media
    • mile widziane: doświadczenie z tworzeniem contentu video (TikTok, IG Reels, etc.)

    Oferujemy

    • Pakiet medyczny LUX MED
    • Pracę w młodym zespole w biurze w centrum Poznania
    • Sporo fajnych wydarzeń i inicjatyw wewnętrznych
    • 100% dofinansowania szkoleń zewnętrznych
    • Dużo zaufania i niezależności
    • Telefon służbowy, laptop oraz niezbędne narzędzia

    Chcesz nas poznać lepiej?

    Zajrzyj na nasz profil pracodawcy, social media lub tę krótką wizytówkę poniżej, żeby przekonać się, że jesteśmy całkiem spoko 🖖

    LUCKYYOU Starter pack

    • Jesteśmy młodym (niektórzy ciałem, inni duchem) zespołem
    • Spotkasz nas w klimatycznej willi na poznańskim Grunwaldzie
    • Wiosną i latem (odważniejsi nawet zimą), spędzamy czas we własnym ogrodzie
    • Dbamy o siebie z pakietem LUX MED, bo wiadomo – zdrowie jest najważniejsze
    • Pracujemy w trybie hybrydowym (model 2+3)
    • Korzystamy z narzędzi z jabłuszkiem
    • Siły doładowujemy skarbami z kuchni pełnej przysmaków (mamy też te psie, dla czworonożnych gości)
    • Uczymy się od siebie nawzajem i korzystamy z dofinansowań szkoleń zewnętrznych

    Do zobaczenia na Zakręcie 8!