Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Wewnętrzny Doradca Klienta Biznesowego
new
Support
Lyreco Polska S.A.

Komorów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
sprzedaż
obsluga klienta
Microsoft Office
Opis stanowiska

At Lyreco we all share a common goal to strive for passion, excellence, respect and agility. We are proud to be the European leader and the third largest distributor of workplace products and services in the world

We are committed to the development of our employees and we aim to achieve that by creating a culture that inspires and empowers.

Are you seeking a new challenge? This offer might be for you!

Miejsce pracy: Komorów

Godziny pracy: 8-16 lub 9-17 (pon-pt); praca w modelu hybrydowym- tydzień z domu, tydzień z biura

Korzyści dla Ciebie:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat już od pierwszego dnia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię miesięczną i kwartalną,
  • Program udziału w zyskach Spółki,
  • Platforma benefitowa - My wpłacamy tam środki a Ty decydujesz na co je wydasz - karta Multipsort, bilety do kina lub inne przyjemności :)
  • Pełne przeszkolenie, które zapewni Ci przygotowanie do wykonywania obowiązków,
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji dzięki licznym szkoleniom,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki (awanse pionowe, poziome czy zmiana działu)

Twój zakres odpowiedzialności to:

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z Klientami B2B na otrzymanym portfelu,
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów w zakresie produktowo-cenowym,
  • Aktywny kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami,
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem oraz dbanie o jakość obsługi,
  • Dbanie o realizację planów sprzedażowych.

Poszukujemy osób które:

  • Mogą pochwalić się rocznym doświadczeniem w sprzedaży telefonicznej,
  • Chcą zdobyć lub poszerzyć doświadczenie w sektorze B2B,
  • Obsługują komputer w stopniu dobrym,
  • Potrafią obsługiwać pakiet MS Office (głównie Excel)
  • Są zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Cechują się umiejętnością budowania pozytywnych relacji oraz pracy w zespole,
  • Są nastawione na rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności,
  • Posiadają wykształcenie min. średnie.