• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażPraca w sklepieSprzedawca/ Doradca
    Sprzedawca/ Doradca
    new
    Sprzedaż
    M&P Pavlina Sp.z o.o. Sp.k.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja

    kreatywność

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Sieć ekskluzywnych salonów winiarskich w całej Polsce, importująca wina i alkohole mocne z niemal całego świata, współpracująca z ponad 90 dostawcami zagranicznymi i polskimi dostawcami, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do salonu na Woli :

    SPRZEDAWCY-DORADCY DS. WIN I ALKOHOLI MOCNYCH

    Szukasz ciekawej drogi zawodowej?

    Jeśli posiadasz chęć do pracy, nauki i wrodzony optymizm. Z łatwością komunikujesz się z ludźmi mamy dla Ciebie ciekawą pełną wyzwań pracę.

    Czym będziesz się zajmować?

    • Bezpośrednią obsługa i doradztwem klientów indywidualnych i nie tylko.

    • Budowaniem relacji i zaufania naszych klientów.

    • Pozyskiwaniem nowych kontaktów.

    • Dbaniem o profesjonalny wygląd oraz funkcjonowanie miejsca pracy jakimi są ekskluzywne salony M&P.

    Wypiłeś w życiu tylko 2 kieliszki wina, a whisky tylko na imprezie? Nie martw się! Systematyczne i intensywne szkolenia szybko pozwolą Ci na swobodne poruszanie się w świecie trunków z całego świata. Szukamy osób na stałe, z czasem staniesz się specjalista w niezwykle ciekawej dziedzinie.

    Czego oczekujemy:

    • Pełnego zaangażowania
    • Chęci nauki
    • Kreatywności

    Co zapewniamy:

    • Szkolenia i degustacje przez cały okres pracy
    • Swobodę działania - lubimy kreatywnych ludzi
    • Atrakcyjne zniżki na zakupy
    • Umowę o prace
    • Motywacyjny system wynagradzania
    • Opiekę medyczną
    • Możliwość skorzystania z karty MultiSport na preferencyjnych warunkach

    Jeżeli uważasz, ze jesteś osoba, której szukamy i chcesz dołączyć do grona naszych Doradców, wyślij swoje CV.