• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsPR Account Manager
    PR Account Manager
    Marketing
    MADOGZ

    MADOGZ

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    angielski C1
    samodzielność
    pr
    komunikatywność
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    🧐Wymagania:

    • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie komunikacji (PR/marketing),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie - konieczne do bieżącej komunikacji z klientami,
    • umiejętność przygotowywania profesjonalnych tekstów napisanych w klarowny i logiczny sposób (formy dłuższe i krótsze, język biznesowy i codzienny), także na podstawie raportów i danych,
    • znajomość narzędzi PR,
    • swoboda w bieżącym kontakcie z klientami i dziennikarzami/liderami opinii,
    • umiejętność organizacji spotkań z mediami w różnej formule,
    • nastawienie na pracę zespołową w przyjaznej atmosferze, rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • proaktywność, odpowiedzialność i energiczne działanie,
    • samodzielność, punktualność i odpowiedzialność.

    📌Mile widziane:

    • zainteresowanie tematyką motoryzacyjną i doświadczenie w tej branży.

    🤩Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub inne formy - do ustalenia,
    • elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym: lubimy się spotkać się dwa razy w tygodniu,
    • wynagrodzenie dopasowane do powyższych oczekiwań i Twojego doświadczenia,
    • samodzielne stanowisko pracy w płaskiej strukturze i w przyjaznej atmosferze,
    • realne możliwości rozwoju - praca przy projektach 360,
    • narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon etc.),
    • dostęp do wszelkich narzędzi niezbędnych do prac w PR w 2024,
    • dodatkowe benefity (pakiet Medicover).
    1 554 - 2 072 USD

    Dowolna