Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Elektromechanik
Inżynieria
Maflow

Maflow
Chełmek
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Uprawnienia elektryczne
znajomość budowy maszyn
mechanika
dokumentacja techniczna
komunikatywność
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Boryszew S.A. oddział MAFLOW

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Zakres obowiązków

  • Terminowe wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji;
  • Bieżące usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji wraz z eliminacją źródeł problemu zgodnie ze standardami napraw elektromechanicznych;
  • Remonty generalne maszyn obejmujące modernizację, prace związane z instalacjami elektrycznymi, hydraulicznymi, pneumatycznymi zgodnie z obowiązującymi normami;
  • Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego w celu poprawienia ich wydajności i ograniczenia zużycia energii;
  • reagowanie na sytuacje awaryjne (wycieki substancji chemicznych, pożar)
  • Racjonalne wykorzystanie powierzonego sprzętu i narzędzi zgodne z ich przeznaczeniem;
  • Zachowanie czystości i porządku w pomieszczeniach Wydziału Remontowego Maszyn oraz innych pomieszczeniach technicznych zakładu;
  • Reagowanie na sytuacje awaryjne i wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym / elektromechanicznym;
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub technicznym na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV (G1 E);
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Znajomość budowy maszyn – mechanika, układów elektrycznych sterowania i zasilania, instalacji gazowych - ciśnieniowych;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń (schematy elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, rysunek techniczny);
  • Dyspozycyjność;
  • Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki);
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę w dynamicznym środowisku.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Brak dress code’u
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Bony żywieniowe
  • Dofinansowanie wypoczynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.