Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Główny Mechanik Utrzymania Ruchu
new
Inżynieria
Maflow

Maflow
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Zagadnienia mechaniki
budowa wtryskarek
schematy elektryczne
praca zespołowa
Mile widziane
Uprawnienia SEP
Opis stanowiska

MAFLOW PLASTICS POLAND SP. Z O.O.

Maflow Plastics Poland to nowoczesna firma produkcyjna będąca jednym ze światowych liderów w dziedzinie formowania wtryskiem, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej, wykorzystywanych wewnątrz i na zewnątrz samochodów.

MPP jest częścią Grupy Maflow, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, która szerzej wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Boryszew S.A., notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń zgodnie z opracowanym harmonogramem.
  • wykonywanie napraw, przeglądów oraz prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń.
  • instalacja maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej.
  • współpraca z Działem Produkcji w zakresie bieżących napraw maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne.
  • znajomość zagadnień mechaniki/elektryki/pneumatyki.
  • znajomość budowy wtryskarek.
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • umiejętność pracy zespołowej.
  • bardzo dobra organizacja pracy.

  • uprawnienia elektryczne SEP oraz do obsługi suwnic.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku.
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy Maflow.
  • udział w ciekawych, nowych projektach.
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa).

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Brak dress code’u
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Bony żywieniowe
  • Dofinansowanie wypoczynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.