Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kontroler Finansowy
new
Finanse
Maflow

Maflow
Tychy
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
finanse
audyt
Opis stanowiska

O nas

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Miejsce pracy: Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych dla zakładu;
  • Odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów w zakładzie oraz ich optymalizację;
  • Kontrola wydatków inwestycyjnych oraz wyliczanie zwrotów z inwestycji;
  • Udział w przygotowaniu budżetu rocznego i prognoz kilkuletnich dla zakładu oraz nadzorowanie ich wykonania;
  • Przygotowywanie kalkulacji cen standardowych;
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca;
  • Przygotowywanie analiz rentowności produktów;
  • Kontrola przebiegu i rozliczanie inwentaryzacji rocznej;
  • Opracowywanie oraz wdrożenie narzędzi kontrolingowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w firmie audytorskiej lub produkcyjnej na podobnym stanowisku;
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Biegła obsługa pakietu MS Office – w szczególności Excel;
  • Rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Dokładność;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowaniu zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość SAP.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki);
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w dynamicznym środowisku.